✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Samsung Wallet Flip Case for Samsung Galaxy A54 in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Polycarbonate (PC), Polyurethane |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 86 g |
| Depth | 15 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 82 mm |
$43.07
Samsung Wallet Flip Case for Samsung Galaxy A54 in Black—
$43.07
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Polycarbonate (PC), Polyurethane |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 86 g |
| Depth | 15 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 82 mm |





















