
Samsung Clear Case for Galaxy M23 (5G) in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy M23 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Colour name | Black |
| Product colour | Black |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Depth | 11.6 mm |
| Height | 169.5 mm |
| Width | 81.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $57.17
-65%$57.17
$20.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy M23 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Colour name | Black |
| Product colour | Black |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Depth | 11.6 mm |
| Height | 169.5 mm |
| Width | 81.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















