
Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy A54 in Black
| Features | |
|---|---|
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 69 g |
| Depth | 14.7 mm |
| Height | 161.6 mm |
| Width | 81 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $90.08
-65%$90.08
$31.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 69 g |
| Depth | 14.7 mm |
| Height | 161.6 mm |
| Width | 81 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















