
Samsung Wallet case for Galaxy A34 in Lime
| Features | |
|---|---|
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Lime |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 75 g |
| Depth | 14.3 mm |
| Height | 165.1 mm |
| Width | 83.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $87.14
-65%$87.14
$30.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Lime |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 75 g |
| Depth | 14.3 mm |
| Height | 165.1 mm |
| Width | 83.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















