
Samsung Haze Grip Case for Galaxy A54 in White
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Orange, White |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 46 g |
| Depth | 12.1 mm |
| Height | 161.9 mm |
| Width | 80.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $68.51
-65%$68.51
$23.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Orange, White |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 46 g |
| Depth | 12.1 mm |
| Height | 161.9 mm |
| Width | 80.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















