✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
Samsung Clear Case for Galaxy A34 in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Depth | 10.8 mm |
| Height | 163.8 mm |
| Width | 80.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$21.74
Samsung Clear Case for Galaxy A34 in Transparent—
$21.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.8 cm (6.6") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Depth | 10.8 mm |
| Height | 163.8 mm |
| Width | 80.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















