
Samsung Soft Clear Cover for Galaxy A04s in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Easy to apply | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Compatibility | Galaxy A04s |
| Brand compatibility | Samsung |
| Colour name | Transparent |
| Product colour | Transparent |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Depth | 12.2 mm |
| Height | 168.6 mm |
| Width | 80.3 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Window box |
| Lanyard | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $55.53
-65%$55.53
$19.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Easy to apply | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Compatibility | Galaxy A04s |
| Brand compatibility | Samsung |
| Colour name | Transparent |
| Product colour | Transparent |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Depth | 12.2 mm |
| Height | 168.6 mm |
| Width | 80.3 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Window box |
| Lanyard | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















