✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
Samsung Silicone Case for Galaxy A54 in Black
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35 g |
| Depth | 11.8 mm |
| Height | 161.2 mm |
| Width | 79.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$95.39
Samsung Silicone Case for Galaxy A54 in Black—
$95.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35 g |
| Depth | 11.8 mm |
| Height | 161.2 mm |
| Width | 79.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















