
Samsung Card Slot Case for Galaxy A34 in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Knock resistant, Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 34 g |
| Depth | 11.8 mm |
| Height | 164.8 mm |
| Width | 81.7 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $62.98
-65%$62.98
$22.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Knock resistant, Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Pattern | No pattern |
| Product colour | Black |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 34 g |
| Depth | 11.8 mm |
| Height | 164.8 mm |
| Width | 81.7 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















