
Netac NTBSD4P26SP-16 memory module 16 GB DDR4 2666 MHz
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 16 GB |
| Other features | |
|---|---|
| Capacity | 16 GB |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 16 GB |
| Other features | |
|---|---|
| Capacity | 16 GB |











