Netac NTBSD4P26SP-08 memory module 8 GB DDR4 2666 MHz
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 8 GB |
| Other features | |
|---|---|
| Capacity | 8 GB |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 8 GB |
| Other features | |
|---|---|
| Capacity | 8 GB |











