✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Mobilis Spectrum mobile phone case for Galaxy A33 in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Anti-bacterial, Bump resistant, Drop proof, Shock resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A33 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 39 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
$72.42
Mobilis Spectrum mobile phone case for Galaxy A33 in Black—
$72.42
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Anti-bacterial, Bump resistant, Drop proof, Shock resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A33 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 39 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |





















