Micron MTA18ASF2G72PDZ-3G2E1R memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory ranking | 2 |
| CAS latency | 22 |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory ranking | 2 |
| CAS latency | 22 |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |











