
Lenovo 16GB DDR4 RDIMM memory module 1 x 16 GB 2400 MHz
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 17 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Original: $349.24
-65%$349.24
$122.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 17 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |











