
Lenovo 01AG714 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2400 MHz
| Features | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Backlight | No |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Backlight | No |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |











