
Hypertec Hyperam - 32 GB 4 x 8 GB DDR4 SO-DIMM 3200 MHz memory module
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory ranking | 2 |
| CAS latency | 22 |
| ECC | No |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 30 g |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package width | 10 mm |
Original: $155.61
-65%$155.61
$54.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory ranking | 2 |
| CAS latency | 22 |
| ECC | No |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 30 g |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package width | 10 mm |











