✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
No images
HP 5YZ57AA memory module 64 GB 1 x 64 GB DDR4 2933 MHz ECC
64GB (1x64GB) DDR4-2933 ECC RegRAM
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Business |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory | 64 GB |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 23.4 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
$212.99
Original: $608.54
-65%HP 5YZ57AA memory module 64 GB 1 x 64 GB DDR4 2933 MHz ECC—
$608.54
$212.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
64GB (1x64GB) DDR4-2933 ECC RegRAM
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Business |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory | 64 GB |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 23.4 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |











