
Fairphone F5MAIN-1ZW-WW1 - Rear camera module for Fairphone 5
The 50 MP main camera unit comes loaded with a premium Sony lens for perfect photos, day or night.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Product type | Rear camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.7 g |
| Depth | 6.92 mm |
| Height | 26.2 mm |
| Width | 15.9 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $141.56
-65%$141.56
$49.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The 50 MP main camera unit comes loaded with a premium Sony lens for perfect photos, day or night.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Product type | Rear camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.7 g |
| Depth | 6.92 mm |
| Height | 26.2 mm |
| Width | 15.9 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













