
Fairphone F5DISP-1ZW-WW1 - Display for Fairphone 5 in Black
Thinner yet extra tough, the Fairphone 5 OLED display gives you an ultra immersive experience.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Display |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 57.6 g |
| Depth | 5.95 mm |
| Height | 158 mm |
| Width | 72.2 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $129.79
-65%$129.79
$45.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Thinner yet extra tough, the Fairphone 5 OLED display gives you an ultra immersive experience.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Display |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 57.6 g |
| Depth | 5.95 mm |
| Height | 158 mm |
| Width | 72.2 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













