
Fairphone F5TOPU-1BL-WW1 - Top unit for Fairphone 5
This unit houses the time of flight sensor, the camera flash, and individual SD card and SIM card slots.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Blue |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 9 g |
| Depth | 7 mm |
| Height | 68.4 mm |
| Width | 56.8 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $96.52
-65%$96.52
$33.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This unit houses the time of flight sensor, the camera flash, and individual SD card and SIM card slots.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Blue |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 9 g |
| Depth | 7 mm |
| Height | 68.4 mm |
| Width | 56.8 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













