
Fairphone F5SELF-1ZW-WW1 - Front camera module for Fairphone 5
Make your selfies pop with the super high resolution 50MP front camera. You have never looked better!
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Front camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.4 g |
| Depth | 4.98 mm |
| Height | 16.2 mm |
| Width | 10.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $48.53
-65%$48.53
$16.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make your selfies pop with the super high resolution 50MP front camera. You have never looked better!
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Front camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.4 g |
| Depth | 4.98 mm |
| Height | 16.2 mm |
| Width | 10.6 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













