
Fairphone F5LDSP-1ZW-WW1 - Loudspeaker for Fairphone 5
Zero distortion. Crystal clarity. The loudspeaker makes sure your Fairphone 5 sounds perfect.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Loudspeaker |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 5 g |
| Depth | 5.7 mm |
| Height | 20.4 mm |
| Width | 68.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $31.50
-65%$31.50
$11.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Zero distortion. Crystal clarity. The loudspeaker makes sure your Fairphone 5 sounds perfect.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Loudspeaker |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 5 g |
| Depth | 5.7 mm |
| Height | 20.4 mm |
| Width | 68.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













