
DELL - 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz memory module
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | No |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
Original: $185.45
-65%$185.45
$64.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | No |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |











