
dbramante1928 M1PB for Galaxy S24 in Clear
Made from recycled materials, ultra slim and stylish that protect drom drops of up to 3 meter. You will get both a back cover and screen protection for fully protection of your phone.
| Features | |
|---|---|
| Easy to apply | Yes |
| Drop proof up to | 3 m |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.8 cm (6.2") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $14.68
-65%$14.68
$5.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Made from recycled materials, ultra slim and stylish that protect drom drops of up to 3 meter. You will get both a back cover and screen protection for fully protection of your phone.
| Features | |
|---|---|
| Easy to apply | Yes |
| Drop proof up to | 3 m |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.8 cm (6.2") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |





















