
ADATA - 32 GB 1 x 32 GB DDR5 SO-DIMM 4800 MHz memory module
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.1 V |
| CAS latency | 40 |
| On-Die ECC | Yes |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
Original: $470.16
-65%$470.16
$164.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.1 V |
| CAS latency | 40 |
| On-Die ECC | Yes |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |











