
ADATA - 8 GB 1 x 8 GB DDR4 SO-DIMM 3200 MHz memory module
| Features | |
|---|---|
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Original: $106.33
-65%$106.33
$37.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |











