
Toshiba MQ01ABF032-RFB internal hard drive 2.5" 320 GB Serial ATA III
| Features | |
|---|---|
| Storage drive buffer size | 8 MB |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD capacity | 320 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Storage drive buffer size | 8 MB |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD capacity | 320 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















