
Synology Fan 40*40*20_1 4 cm Black
Applied Models: RS212, RS214, RS409, RS409+, RS409RP+, RS411, RS810+, RS810RP+, RS812, RS812+, RS812RP+, RX4, RX410, RS814
| Performance | |
|---|---|
| Fan diameter | 4 cm |
| Type | Fan |
| Design | |
|---|---|
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 30 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 40 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Applied Models: RS212, RS214, RS409, RS409+, RS409RP+, RS411, RS810+, RS810RP+, RS812, RS812+, RS812RP+, RX4, RX410, RS814
| Performance | |
|---|---|
| Fan diameter | 4 cm |
| Type | Fan |
| Design | |
|---|---|
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 30 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 40 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |























