✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
SBS Skinny mobile phone case for iPhone 15 in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | iPhone 15 |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Thickness | 0.3 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$55.80
SBS Skinny mobile phone case for iPhone 15 in Transparent—
$55.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | iPhone 15 |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Thickness | 0.3 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















