✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
SBS Light MagSafe mobile phone case for iPhone 15 in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$64.27
SBS Light MagSafe mobile phone case for iPhone 15 in Transparent—
$64.27
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















