✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
SBS Wallet Lite mobile phone case for iPhone 15 Pro in Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Italy |
| Protection features | Scratch resistant |
| Number of card pockets | 2 |
| Card pocket | Yes |
| Closure type | Magnetic closure |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black |
| Material | Microfibre, Polyurethane (PU), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 100 g |
| Package height | 205 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package width | 100 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$21.47
Original: $61.33
-65%SBS Wallet Lite mobile phone case for iPhone 15 Pro in Black—
$61.33
$21.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Italy |
| Protection features | Scratch resistant |
| Number of card pockets | 2 |
| Card pocket | Yes |
| Closure type | Magnetic closure |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black |
| Material | Microfibre, Polyurethane (PU), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Wallet case |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 100 g |
| Package height | 205 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package width | 100 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















