✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
Razer Chroma USB Mouse Dock in Black
Mouse Dock Chroma
| Performance | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Micro-USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Power source type | USB |
| Charger compatibility | Mouse |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 51 g |
| Height | 38.9 mm |
| Depth | 45.9 mm |
| Width | 70.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 95 g |
| Package height | 89 mm |
| Package depth | 78 mm |
| Package width | 65 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
$102.14
Razer Chroma USB Mouse Dock in Black—
$102.14
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mouse Dock Chroma
| Performance | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Micro-USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Power source type | USB |
| Charger compatibility | Mouse |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 51 g |
| Height | 38.9 mm |
| Depth | 45.9 mm |
| Width | 70.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 95 g |
| Package height | 89 mm |
| Package depth | 78 mm |
| Package width | 65 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |























