✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Mobilis 001243 mobile device charger Universal Black AC Indoor
Worldwide Travel Adaptor 2 USB, EU/UK/US/AU, 100-240V, 2x0.5A, Black, 94g
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 94 g |
| Height | 53 mm |
| Depth | 50 mm |
| Width | 61 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Included power plug types | AU, EU, GB, US |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
$10.19
Original: $29.12
-65%Mobilis 001243 mobile device charger Universal Black AC Indoor—
$29.12
$10.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Worldwide Travel Adaptor 2 USB, EU/UK/US/AU, 100-240V, 2x0.5A, Black, 94g
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 94 g |
| Height | 53 mm |
| Depth | 50 mm |
| Width | 61 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Included power plug types | AU, EU, GB, US |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |























