
Lenovo Folio Tablet Case for Lenovo Tab M10 (3rd Gen) in Grey
| Features | |
|---|---|
| Number of stand modes | 2 |
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Tab M10 3 Gen |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Grey |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 217 g |
| Height | 246 mm |
| Depth | 166 mm |
| Width | 150 mm |
Original: $51.56
-65%$51.56
$18.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Number of stand modes | 2 |
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Tab M10 3 Gen |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Grey |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 217 g |
| Height | 246 mm |
| Depth | 166 mm |
| Width | 150 mm |






















