✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
No images
Lenovo 1.2TB 10K 2.5" 2.5" SAS
1.2TB 10K 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
$199.79
Original: $570.84
-65%Lenovo 1.2TB 10K 2.5" 2.5" SAS—
$570.84
$199.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
1.2TB 10K 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















