
IBM 49Y1870 3.5" 600 GB SAS
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $319.81
-65%$319.81
$111.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















