✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
No images
IBM 300GB SAS 2.5" 2.5"
300GB SAS 2.5", Refurbished
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
$267.87
IBM 300GB SAS 2.5" 2.5"—
$267.87
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
300GB SAS 2.5", Refurbished
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















