IBM 1000GB SAS 2.5" 2.5" 1 TB
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 1 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $305.81
-65%$305.81
$107.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 1 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















