
HPE AP859A internal hard drive 3.5" 450 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | StorageWorks P2000 G3 |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Other features | |
|---|---|
| Maximum data transfer rate | 600 Mbit/s |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | StorageWorks P2000 G3 |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Other features | |
|---|---|
| Maximum data transfer rate | 600 Mbit/s |
















