
HPE 667119-001 internal hard drive 3.5" 600 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $491.21
-65%$491.21
$171.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















