HPE 36GB 2.5" 15000 rpm DP SAS 2.5" 32 GB
Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | HP Proliant ML350 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 32 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
Original: $413.30
-65%$413.30
$144.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | HP Proliant ML350 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 32 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
















