
HP Presence See 4K AI Camera
The HP Presence See 4K AI Camera features HP Auto Frame, and lowlight adjustment capabilities.[1]
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 440 g |
| Height | 195.6 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 100 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.47 kg |
| Package height | 118 mm |
| Package depth | 245 mm |
| Package width | 293 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The HP Presence See 4K AI Camera features HP Auto Frame, and lowlight adjustment capabilities.[1]
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 440 g |
| Height | 195.6 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 100 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.47 kg |
| Package height | 118 mm |
| Package depth | 245 mm |
| Package width | 293 mm |










