HP 634925-001 internal hard drive 2.5" 500 GB Serial ATA
| Features | |
|---|---|
| Average seek time | 11 ms |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 115 g |
| Height | 9.5 mm |
| Width | 70 mm |
Original: $260.95
-65%$260.95
$91.33Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Average seek time | 11 ms |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 115 g |
| Height | 9.5 mm |
| Width | 70 mm |
















