
HP 600GB SAS 2.5"
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $319.81
-65%$319.81
$111.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















