✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
No images
Honeywell PS-12-1250W-G mobile device charger PDA Black DC Indoor
UK plug, 1.25 A, 12 V DC
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Solaris 7820 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | DC |
| Charger compatibility | PDA |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1.25 A |
| Input voltage | 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$20.67
Original: $59.06
-65%Honeywell PS-12-1250W-G mobile device charger PDA Black DC Indoor—
$59.06
$20.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
UK plug, 1.25 A, 12 V DC
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Solaris 7820 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | DC |
| Charger compatibility | PDA |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1.25 A |
| Input voltage | 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |























