
HPE MSA 1.2TB 6G SAS 10K SFF 2.5" 1.23 TB
1.2TB 6G SAS 10K SFF(2.5-inch) Dual Port Ent 3yr Warranty Hard for HP MSA Storage
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.23 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
1.2TB 6G SAS 10K SFF(2.5-inch) Dual Port Ent 3yr Warranty Hard for HP MSA Storage
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.23 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
















