HPE EH0300JDYTH internal hard drive 2.5" 300 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $413.30
-65%$413.30
$144.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















