
HPE 759208-B21B - 15K RPM SAS 2.5" HDD - 300 GB
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















