
HPE 619291-S21 internal hard drive 2.5" 900 GB SAS
HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Enterprise 3yr Warranty Hard Drive S-Buy
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | HP ProLiant DL380 G7 |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
Original: $397.80
-65%$397.80
$139.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Enterprise 3yr Warranty Hard Drive S-Buy
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | HP ProLiant DL380 G7 |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
















