
HPE 614829-002 internal hard drive 2.5" 500 GB Serial ATA III
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $544.87
-65%$544.87
$190.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















